Antika Alanlar

Antika Alanlar

Antika alanlar İsmi ile  Artık İşimizin Gereği olan  İkinci El Eşya Alımında Antika Eşya alımına da Başlamış Bulunmaktayız.

antika-utu

Antika Ütü modeli…

Antika Alımı yaptığımız Eşyalar hakkında Bahsedelim,

Antika  100 Seneyi Geçmiş Mobilya, obje, Döküm, Avize, Lamba, Gümüş, Altın, Halı, Gibi malzemelerin Sağlam ve korunaklı kalmış ise Antika Denir.

Ve bu antika eşyaların Günay İkinci El Eşya Alanlar olarak Alım satımını yapmaya başlamış bulunmaktayız.

Antika Zamanı Geçmiş mobilyaların Tamiri Yapıldıktan sonra satışa sunulması ile Aslında Çok da Basit olmayan Bir meslektir  Dışarıdan Bakıldığında  Görünüşü Basitdir. Antikacı az Paraya Alıp Çok paraya Satan Gibi Gözükür Lakin Antika Mesleğini icra Eden Bir Kişinin Yetişmesi uzun yıllar alır.

antika-mobilya-bahu

Antika Mobilya Bahü

Antika Dükkanından Bir Görünüm...

Antika Dükkanından Bir Görünüm…

Günümüzde İkinci El Eşya Alanların Bir Çoğu kendine Göre Antikacıdır ama Gerçekte Deneme yanılma yaparak alım satım yaparlar. Asıl maldan anlayan Kişiyi Yetiştirmek Uzun yıllar ve Kişinin zeki olup antikadan İyi anlamasını sağlamak lazımdır.

Zeki Ve akıllı olmaz ise istediğiniz kadar Yetiştirin boşadır. Biz Günay İkinci El Eşya  Diye  Bu Sitemizde Hizmet vermekteyiz ama Antika İle  Alakalı Geçmişimiz 1985 Yılına kadar Gider Çocukluğumuzdan Mecidiyeköy Antikacılar çarşısında Sonrasında Aksaray Horhor Antikacılar Çarşısında ve Sonrasında Şişli Çukur Cuma Antikacılar Çarşısında Çalıştım. ve buradan edindiğimiz Tecrübe ile Şimdi Siz Değerli müşterilerimizin Antikalarını alıp satmaya karar verdik.

antika-telefon

Antika Telefon…

Buna Sebep olan şeyde Gördüğümüz Antikacıların Hiç Birisi Tam antikadan anlamaması ve Bize Getirip antikamı ? kaç para yapar ? Gibi Antikalarının değerini ve Eskiliğini Bize Sorması Bizde Sektördeki Bu eksikliği Görüp kendimizin bu işi yapmasına karar verdik ve  yazımızı yazdık.

Antika wikipedia  da kısaca Şöyle özetlenmiştir “Antika, maddi değeri olan eski eşya demektir. Bir eşyanın ya da sanat yapıtının “antika” sayılabilmesi için yaşlı olmasının yanında az bulunur özellikte olması gerekir. Ne var ki her eski eşya da antika sayılmaz.” kaynak

Bu kısa anlatımdan sonra  Bizde Antika Alım satımı yapmakta olduğumuzu Herkese İlan Ediyoruz.

Antika diye tabir ettiğiniz eşyaların what sapp üzerinden Fotoğraflarını Bizlere attığınızda  siz değerli müşterilerimizi anında Hizmet vermekteyiz.

What sapp Numaramız: 0533 712 3939

Antika Alanlar

Antika Alan yerler

İstanbul antika alanlar

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir