Eski Dikiş Makinesi Alanlar

Eski Dikiş Makinelerinizi Alıyoruz…

Eski Dikiş Makinesi Alanlar, diye Başladığımız Duyurumuzu Daha da Genişleterek devam edeceğiz Çünkü İkinci el Eşya Alanlar olarak Artık Eski Dikiş Makinelerinizi de Almaktayız.

Eski Dikiş makine Singer marka...

Eski Dikiş makine Singer marka…

Eski Dikiş Makineleri Artık Kulanım da Değil Ama Dekoratif Amaçlı olarak Makinesi Kullanılıyor ve Ayağı da Masa yapılarak kullanıldığı İçin Talep Görmeye Başladı ki Burada İkinci el Eşya Alanlar olarak Biz Devreye Giriyoruz. Eski Dikiş Makinelerinizi Değerinde Alıyoruz. Ayaklı Ayaksız Fark Etmez Her Türlü Dikiş Makinesi Almaktayız. Sizlere  Aslında Pek de Bilmediğiniz Dikiş Makinesi Hakkında Bilgi verelim.

Dikiş Makinesi Tarihi;

Dikiş Makinesi Çeşitli Tekstil Ürünlerini Dikmek Ve onları onarmak İçin kullanılan Bir Alet dir.

İlk Dikiş Makinesi Fransız Barthelemy Thimonnier Adlı Kişi Tarafından 1830 Yılında Bulunmuştur.

ESki Dikiş makinelerinin ilk örneklerinden...

ESki Dikiş makinelerinin ilk örneklerinden…

Elbise yada Kumaş Dikimine yarayan  Bu makine, 18. Yüzyıl Ortalarına Doğru Bulunmuştur.Lakin 1846 Yılında Amerika Birleşik Devletleri Vatandaşı Elias Howe’un İki iplik kullanmayı ve kumaşın Altında ilmek atmaya elverişli Halde olan masuralı Dikiş Makinesini Bulması ile Gelişmiş MAineyi Daha Sonra Bir Kaç Kişi Daha Geliştirip Bu Gününe Getirmiştir Bunlardan En meşhur Dikiş makinesi Geliştiricisi İsa Singer Dir. Hala aGünümüzde Satışı Yapılan Singer Dikiş Makineleri En kolay kullanım ve en çok Tamir Servisi ile Tüm Dünyaya yayılmıştır. Ülkemizde En çok kullanılan Dikiş makinesidir.

Dikiş Makinesi İki Çeşitdir.

  1. El İle işleyen
  2. Ayak ile İşleyen

Dikiş Makinesi İlk başlarda  kumaş ve kumaş Türleri İçin icat olasada sonrasında Kundura Dikmeye ve Nakış Yapmaya da uygun hale  Gelmiştir. Daha fazla Bilgi için Kaynak Linkine Tıklayınız…

eski dikiş makineleri çıktığında yabancı basında reklamları...

eski dikiş makineleri çıktığında yabancı basında reklamları…

Kaynak

Bu Bilgilerden sonra İkinci el Eşya alanlar olarak Artık Müşterilerimize Duyurduğumuz Eski Dikiş Makinesi Alanlar olduğumuzu Tüm Sitemizde yayın Yapmaktayız.

Anneleriniz de Ailelerinizden Kalmış Tüm Dikiş makine modellerinizi Alıyoruz. Bizi Aramak İçin Geç kalmayın.

Eski Dikiş makinesi Alanlar

Dikiş makinesi Alanlar

Dikiş makinesi 0533 712 3939

Önemli not: İnternet Sitelerinde Fahiş Fiyatlarda Görülen Dikiş makinelerine kanmayın onlar tuzak dır.

ne Fiyat verirseniz Elinizde kalır Çünkü Dikiş makinesi En pahalısı 150-200 tl Arasında gezer Ama 200 tl yi geçmez. Bu durumda Siz değerli müşterilerimizi uyarmış olalım.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir