Mobilya Hakkında Bilgi

Mobilya; Ahşap ve Demir İskelet den oluşan Ve Üstüne Sünger veya  Kumaş Dolgu Yapıldıktan Sonra Üzerine Kumaş Dokunan bundan Koltuk kanepe Gibi Mobilya malzemesi üretilen Ve insanların kullanımına sunulan Bir Eşyadır.

Mobilya; Ahşap Doğrama İle üretilen Sandalye, Masa, Gardolap, Karyola, ve Ev İçi aksesuar olarak kullanılan eşyaların genel adı da mobilyadır.

Masa sandalye Çeşitdi...

Masa sandalye Çeşitdi…

Yemek odası; Yemek odası Bir  mobilya Çeşididir. Yemek odası parçaları Masa, 8 sandalye, Konsol, Gümüşlük, Tv Sehpası, ve bunlara ekstra olarak da Küçük Gümüşlük Eklenir. Yemek odası genellikle Sunta kaplama Üzeri Boya veya Cila Şelinde Üretilirdi Gelişen Teknoloji Sayesinde Artık yemek odaları da Değişti Artık Tamamen Suntalam Üretiliyor Yani Fabrikasyon Üretime Geçildi. Bu geçişle beraber Yemek odaları da Değişti Artık Yemek odaları Şunlardan oluşuyor; Salon Ünitesi Masa Sandalye.

Koltuk takımı;

Koltuk Takımı da Bir mobilya Parçasıdır. Koltuk Takımı İki Çeşit dir Bunlarda koltuk Takımı ve KAnepe Takımı Diye Ayrılır .

Koltuk Takımı Parçaları Şunlardır. 3 Lü Koltuk, 2.li Koltuk ve 2 Tekli veya 1 tekli Koltuk. Kanepe Takımı 2 Üçlü 2 Tekli Bu takımın 2 Üçlü Kanepe Açılır Yatak olur modeldir.

Koltuk Takımı Çeşidi...

Koltuk Takımı Çeşidi…

Bu koltukların İskeletleri Ahşap Sonrası sünger ile besleme Sonrasında Üzerine kumaş Çekilerek meydana gelir.

Yatak Odası;

Yatak odası Tamamen  Ahşap veya Suntalam dan oluşan mobilyadır. Yatak odası parçaları, Gardolap, (değişik Kapı Çeşitleri olur) Tuvalet masası, Komidin, ve karyoladan oluşur.

Yatak odası Çeşidi...

Yatak odası Çeşidi…

Gardolap Eski zaman da Ahşap Üzeri Cila veya boya Sonrasında Sunta Üzeri Kaplama Sonrasında Cila veya boya Şimdi Tamamen Fabrikasyon Suntalam dan oluşuyor.

Ayakkabılık; Ayakkabılık Her Evde kullanılan Dolap Türüdür Kapı Girişlerinde olur ve Raf Sistemi üzerine İmal Edilmiştir Malzemesi Suntalam dır. Ayakkabılık da mobilya Çeşididir.

Banyo Dolabı; Banyo dolabı Genellikle Su geçirmez Suntalam dan üretilir. Banyo Dolabı da mobilya Çeşidi dir.

Aksesuar; Aksesuar Ev İçlerinde Zigon sehpa, Orta Sehpa Çiçeklik, Fiskos Sehpa, Askılık, Gibi Ufak mobilya Çeşitlerine Aksesuar denir.

Salon Ünite Çeşidi...

Salon Ünite Çeşidi…

Genç Odası veya Çocuk odası; Bu mobilya Türüde Yine yatak odası Gibidir ama Bu mobilyanın ebatları değişik olur. Gardolap daha küçük olur ek olarak çalışma masası ve karyola yada ranza olur Tamamı Suntalam den imal olup  mobilya çeşididir.

Ofis mobilyası…

Ofis Eşyalarıda Mobilyadan Üretilen Bir Mobilya Eşya Çeşididir.

Ofis mobilyası İsimleri,

  • Sekreter Masası
  • L Masa
  • Patron masası
  • Kitaplık
  • Bilgisayar masası
  • Dosya Dolabı
  • Çalışma İstasyonları
  • Askılık

Gibi Demir ve Suntalam dan oluşan İmalatı İle Ofis mobilyasını oluşturuyor.

Bizde İkinci El  Eşya alanlar olarak bu Türde Mobilyalarınızın Hepsinin Alım ve Satımını yapmaktayız Sizlerin daha fazla ve daha Değişken Bilgi Almanız İçin Aşağıda Size Linkler Sunacağız Linklerimiz tamamen Wikipedia Üzerindendir.

Mobilya Bilgi Al Tıklayınız…

Mobilya Nedir

Mobilya Hakkında Bilgi

Mobilya Çeşitleri