Küçükyalı Spotcular Çarşısı

Küçükyalı Spotçular Çarşısı,

Küçükyalı Spotçular Çarşısı nerede,  nasıl gidilir,  ne satılır, gibi Soruların cevabını Burada Bulabilirsiniz.

Küçükyalı Spotçular Çarşısı Nerede;

Küçükyalı spotçular Çarşısı harita

Küçükyalı spotçular Çarşısı harita

İstanbul İli Maltepe İlçesi Küçükyalı Mahallesi Mektep caddesi ve Rüştü Sarp Caddesi Devamındadır. Uzunluğu Minibüs Yolu Girişinde Yavuz pastanesin den başlar, Mektep caddesinden devam eder Işık Taksi Durağına Gelince Yol Çatal olur sola Giderseniz Mektep caddesine Devam edersiniz, Sağa Girerseniz Rüştü Sarp caddesi Başlangıcıdır. Buradan devam ederseniz Spotçulara Devam etmiş olursunuz. Bu yolda E-5 Yakın Işıklara kadar Gider. yada Emek Cami ne kadar Gider Bu anlattığımız Alanda 150 tane ye yakın Spot Eşya, İkinci el Eşya, Kullanılmış Ofis mobilyası ve ya Kullanılmamış Ofis mobilyası, Spot Elektronik Eşya, Antika, Eski Eşya Gibi Bir çok çeşit Bula bilirsiniz.

Küçükyalı Spotçular Çarşısına nasıl geleceksiniz,

Size iki türlü Tarif Edelim

 1. Kadıköy Taraf dan Gelecekseniz 1. seçenek Metro ile En kolay şekilde Gelebilirsiniz Kadıköy Kartal metrosuna binin Küçükyalı Durağında İnin Küçükyalı Çıkışından Çıkın Aşağı doğru yürüyün
  Küçükyalı Spotçular çarşısı dan bir görüntü

  Küçükyalı Spotçular  dan bir görüntü

  Önünüze köprü altı ve Sola doğru giden iki yol gelecek siz köprünün altından geçin soldaki sokak dan devam edin Bu yolun sonu Çarşının başlangıcıdır bunu anlamanız için yolun sonundaki sağda cami var orası başlangıç. Kadıköy den Araba ile Gelirken E-5 üzerinden Bostancı köprüsünü geçince İlk giriş Küçükyalı Girişidir Oradan Girin 20 veya 30 metre sonra önünüze gelecek ışıklardan sağa girin yine 20 veya 30 metre sonra Küçükyalı Spotçular Çarşısı başlar.

 2. Kartal Tarafından Gelmek istediğinizde  Yine Kartal Kadıköy metrosuna binin Küçükyalı
  küçükyalı spotçular çarşısı genel görünüm

  küçükyalı spotçular dan genel görünüm

  Durağında inin Küçükyalı Çıkışından Çıkın Yokuşdan İnin köprünün Altından geçin Soldan devam edin ileride Cami den sonra küçükyalı Spotçular çarşısı başlangıcıdır. Araba ile kartal E-5 Tarafından gelin Maltepe köprüsünü geçin Karayolları durağını geçin 50 metre ileride sağdan Küçükyalı Girişinden Girin Köprünün altına Doğru Gireceksiniz 50 metre aşağıda ışıklardan sağa girin ileride cami den sonra Küçükyalı Spotçular Çarşısı başlar.

Küçükyalı Spotçular  da Alınan Satılan Eşyaların Sıralamasını yapalım.

Küçükyalı Spotçular  Tüm müşterilerimizi Bekliyoruz. En uygun Fiyat garantisi ile Bizlerden alışveriş yapabilirsiniz.

Küçükyalı Spotçular Çarşısı

Kuçukyalı Spotçular merkezi

Küçükyalı Spotçular Çarşısı nerede

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir