Beykoz İkinci El Eşya Alanlar

Beykoz-2.-el-esya
Spot mağazaların sayısı günümüzde oldukça artmıştır ve bunun sebeplerinden ilki sıfır ürünlerin oldukça pahalı olması gelmektedir. Özellikle yeni bir eve taşınacak ya da yeni bir yuvaya girecek olan kişilerin başvurdukları mağazalarda milyarrca lira tek bir eşyaya verilmektedir ve bu durum da kişileri maddi açıdan büyük zorluklara sokmaktadır. Bireyler de pahalı halde olan bu eşyaları almak yerine spot mağazalarına başvurmaktadırlar. Beykoz spot eşya alım mağazamıza başvuran bireyler için küçükten büyüğe tüm ev ihtiyaçlarını karşılayacak eşyalar bulunmaktadır. Kişiler bu eşyalar arasında sıfır halde olanları da ikinci el şeklinde sunulanları da alabilecekler ve alacakları fiyatlar da piyasadaki fiyatların neredeyse yarısı kadar olacaktır.
İkinci El Beyaz Eşya Alım ve Alımı Yapıyoruz
Evlerde ilk olarak bulunması gereken eşya şüphesiz ki beyaş eşyalardır. Bu eşyaların ise eve ilk kez alınacağı sırada büyük bir maddi gider ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı kişiler ilk kez alacakları ya da değiştirecekleri beyaz eşyalarına yüksek rakamlar ödemek istemiyorlarsa Beykoz’da bulunan mağazamıza gelmelerinde fayda bulunmaktadır. Beykoz ikinci el beyaz eşya alımı işlemlerimizde müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde kullanımlarını sağlamak için alımını yaptığımız tüm beyaz eşyalara gerekli bakımları yapıyor ve kullanıcılarımıza öyle sunuyoruz. Böylelikle mağazamızdan alacağınız beyaz eşyalarımızı hem daha ucuz fiyatlar ile alabileceksiniz hem de uzun yıllar boyunca tek bir sorun yaşamadan kullanacaksınız.
İkinci El Eşya Çeşitlerimiz
Mağazamız İstanbul’da çok merkezi bir noktada bulunmakta ve mağazamıza başvuran kişilere de onlarca farklı çeşit ev eşyası sunulmaktadır. Bu eşyalar arasında kişilerin gelir düzeyleri ve isteklerine göre sıfır ya da ikinci el eşya alımları gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra mağazamıza başvuran kişilerin değiştirmek istedikleri ya da mağazamızda bulunan bir ürün ile takas etmek istedikleri ev eşyalarını da değerinde almaktayız. Mağazamızda bulunan geniş araçlarımız ile de mağazamızdan evinize kadar nakliye işlemlerinizi yapmakta ve eşyaların kurulum montaj işlemlerimin tamamını üstlenmekteyiz. Eğer sizler de ekonomik yönden zorluk yaşamadan evinize eşyalarınızı almak ya da mevcut eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız Beykoz’da bulunan mağazamıza uğrayabilirsiniz.

3 Comments

  1. senol

    Cevapla

    İKİNCİ EL EŞYALARIMI YERİNDE GELİP ALDILAR PARASINIDA NAKİT ÖDEDİLER.KENDİLERİNE BURADAN TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİM.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir