Şile İkinci el Eşya Alanlar

Şile İkinci El Eşya Alanlar

Şile İkinci el Eşya Alanlar İstanbul gibi bir metropolde yaşayan insanların, dinlenmek için  her zaman ilk tercihleri arasında Şile gelmektedir. Tatil yöresi olarak popüler bir mekan haline geldiği herkes tarafından kabul edilmiştir. Bu bölge, dinlenmek ve tatilini geçirmek için çok kişi tarafından tercih

Avangard koltuk takımı modelimiz...

Avangard koltuk takımı modelimiz…

edilmektedir. İstanbul’a yakın olması, eşsiz denizi ve uzun kumsalları yaz tatillerinde ve hafta sonlarında görülmeye değer.

 Tatil Yörelerinde İkinci El Eşya bir Vazgeçilmezdir

Özellikle bu bölge gibi tatil yörelerinde kendine ait ikinci bir evi olan insanların, evlerinde çok sıklıkla ikinci el eşya kullandıklarını biliyoruz. Mobilyadan beyaz eşyaya, yataktan şezlonga kadar her ihtiyacı ikinci el eşya alımı yapan firmalardan temin edilmesi mümkün. Günümüzde çok yüksek rakamlar karşılığında lüks otellerde konaklama yapmaktan hoşlanmayan bir kitle mevcut. Kendi evinin rahatını hiçbir şeye değişmeyen aileler, hem tatil yapıp hem de kendi evi konforunda sıcak bir yuva arayanlar, kiraladıkları veya satın aldıkları evleri hem ikinci el eşya,  hem de spot eşya alım yapan firmalar ile çalışarak  küçük bütçelerle dizayn etmeyi tercih etmektedirler.

Benim vazgeçilmezlerim var ve sadece sıfır ürün tercih ederim diyenler de düşünülmedi değil.. tabiki piyasanın çok altında fiyatlarla spot eşya alım yapan firmalar sizler için hizmet vermeye devam ediyor.

İkinci El Genç Odası Takımı modelimiz...

İkinci El Genç Odası Takımı modelimiz…

Kış geldiğinde fişini çekip bir kenarda boş olarak beklettiğiniz bir buzdolabına neden uçuk rakamlar ödeyesiniz ki.. Tabii ki bunun için de ikinci el beyaz eşya sizin için yeterli.

Piyasa fiyatının çok çok altında tamamen temiz ve sorunsuz çalışan ürünler sizleri bekliyor. Bu ürünler işinin uzmanı ikinci el eşya alımı yapan firmaların kalite ve güvenlik testlerinden geçirilerek tüketicinin beğenisine sunuldukları için herhangi bir sorunla karşılaşmanız çok olası değil.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak Her Şey Bir Arada

Adeta yeni bir ev kurulacakmış gibi düşünün ve aklınıza ne gelirse hepsini bir arada bulun. o meşhur tabirle eldivenden merdivene her şey’i aynı çatı altında bulabilir ve evinizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

 

Şile merkez de Bulunan Şubemizden İlçenin Tüm Semtlerine Hizmet vermekteyiz.

Şile İlçesi Bilindiği üzere İstanbul Merkezine  65 km dir.

İkinci el masa sandalye modelimiz...

İkinci el masa sandalye modelimiz…

İkinci El Eşya Satın almak istediğinizde Şile Şubemizde Biraz daha pahalıdır Bunun sebebi de Nakliye Parası İkinci el Eşyanın üstüne konduğu İçin Takdir Edersiniz ki Şilede İkinci el Eşya Şile İçinden her zaman bulunan bir Şey değildir Şubemize Diğer ilçelerden Takviye yaptığımızdan dolayı Bu Fiyat farkı vardır.

Ama yinede şile Şubemizde Alacağınız İkinci el malzemelerimiz Çok temiz olup Elektronik eşyalar Denenip müşterilerimize Sunulmaktadır.

İkinci el Eşya Deyip Geçmeyin Sattığımız eşyalara Servis hizmeti de Sunmaktayız.

Siz Değerli Müşterilerimizi Şubemize Bekleriz. en uygun Fiyata İkinci el eşya almak istediğinizde Bizi aramanız yeterli. Tel 0533 712 3939

Şile İkinci el Eşya Alanlar

Şile İkinci el Eşya

Şile İkinci el

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir