Tuzla İkinci el Eşya Alanlar

 

Tuzla İkinci el ve Spot Eşya Alanlar

 

Tuzla İkinci El Eşya Alanlar Firmamız ,

Ülkemizde yeni yeni canlanmaya başlayan ikinci el eşya alım piyasası dünyada çok uzun zamandır sıklıkla kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Avrupa’da Insanlar kullanmadıkları en ufak bir gömleğini bile pazar yada panayır gibi kurulan alanlarda alıma sunarak bu ürünleri değerlendirip tasarruf sağlamaya çalışırlar.

İkinci El Koltuklarınızı alıyoruz hemen arayınız... 0533 712 3939

İkinci El Koltuklarınızı alıyoruz hemen arayınız… 0533 712 3939

Amerikan filmlerinde mutlaka hepimizin en az bir kere  izlediği bir sahne vardır.

Mahallenin sakinleri kapılarının önüne bir tezgah açar ve burada kullanmadığı ürünlerinin alımını gerçekleştirir.

Yani herkes hem kendi hem de ülke ekonomisine bu sayede katkıda bulunur.

 

Bizim ülkemizde ikinci el eşya konusuna gereken önem veriliyor mu?

 

Ülkemizde ise henüz bu bilinç tam olarak oturmadığı gibi hala modanın kurbanı olup, “artık modası geçti, bu renkten sıkıldım” diye düşünerek evinin mobilyalarını birkaç yılda bir değiştiren tüketime dayalı insanlar maalesef bulunuyor.

İkinci El veya Spot Buzdolaplarınızı alıyoruz...

İkinci El veya Spot Buzdolaplarınızı alıyoruz…

Henüz çok çok az kullanılmış bu ürünleri ise tekrar piyasaya sunmak ikinci el eşya alımı ile uğraşan işletmelerin görevi haline geliyor.

Ülkemizde de kullanılmayan eşyaların geri kazanılması ve iyi değerlendirilmeleri için görev başında olan ikinci el eşya alım ve alımı yapan firmalar yaşamlarını bu sayede sürdürebiliyorlar.

 

Ikinci el eşya asla çöp olarak görülmemeli ve mutlaka değerlendirilmelidir

 

Bilindiği gibi beyaz  eşya grubuna genel olarak “dayanıklı tüketim malı” adı verilmektedir. Bazı aileler bu ürünleri farklı bir ürüne ihtiyaç duydukları için değiştirmekteler.

Ellerinde bulunan eski makinelerini ise ekinci el eşya alımı gerçekleştiren işletmelere satmaktadırlar. Ama yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu ürünler dayanıklı tüketim malı olduğu için ikinci el beyaz eşya olarak başka insanların ihtiyacını gidermeye sorunsuz olarak devam edebilmektedirler.

Tuzla Şubemizden Bir Görünüm...

Tuzla Şubemizden Bir Görünüm…

Kaldı ki Ikinci el beyaz eşya ve spot eşya alım işi ile ilgilenen  firmalar ürünlerin mutlaka çalışır durumda olduğundan emin olup, üzerinde yapılması gereken küçük işlemler varsa bunları tamamlayarak mağazalarında kusursuz bir biçimde alım için reyonlarına yerleştiriyorlar.

 

7Tuzla’da bulunan ikinci el eşya alım ve alımını yapan işletmeler her zaman en üstün kalite ile hizmet vermekte ve hem kullanmadığınız tüm eşyalarınız için hem de ihtiyacınız olan ikinci el eşyalar için sizlerin yanındadır.

Tuzla İkinci el Eşya Alanlar

Tuzla İkinci el eşya 

Tuzla İkinci El

 

.

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir