Ümraniye İkinci El Eşya Alanlar

 

Ümraniye İkinci El ve Spot Eşya Alım

 

Ümraniye İkinci El Eşya Alanlar Firmamızı açtık ve Ümraniye bölgesi, çok hızlı gelişen ve nüfusun çok yoğun olduğu bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni bir yerleşim bölgesi ve ofis olarak çok fazla tercih edilmesi bölgenin değerini arttıran unsurlardır. Özellikle şirketlerin genel müdürlükleri, bankalar yeni plazalarını bu bölgeye taşıyarak İstanbul’un her yerine rahat ulaşım sağlayabilmeyi hedeflemektedirler.

Ümraniye-2.el-esya

Plaza çalışanlarının tercihleri de ikinci el eşya yönünde

 

Bölgede bulunan iş yerlerinin yalnız yaşayan çalışanları, çoğunlukla yine bu bölgede bulunan stüdyo daireleri tercih ediyorlar. Yalnız  yaşayan ve küçük evlerinde çok vakit geçiremeyen bu çalışan kesimin ev dekorasyonu konusunda ise imdadına yine ikinci el eşya alımı ile uğraşan işletmeler yetişiyor.

İkinci El eşya Çeşitleri

İkinci El eşya Çeşitleri

Mobilya, mutfak, ikinci el beyaz eşya, her ne ararsanız size sunan bu işletmeler her ürünü tek tek inceleyerek kalitesini ve kullanılabilirliğini test ederek buna göre bir fiyatlandırma yapmakta ve  mağazalarında her bütçeye uygun ürün bulundurmaktadırlar. Alımını yaptıkları tüm ürünler uzun süre kullanılacak niteliktedirler

 

Sadece ikinci el değil spot eşya da bulabilirsiniz

 

Bütçesine uygun fiyatlı sıfır ürün arayışında olanlar da unutulmadı..

Ülkemizde maalesef spot eşyalara bakış açısında bir önyargı bulunuyor. Ama bilinmelidir ki spot eşya    aslında markaların fazla stoklarını değişik yöntemlerle pazara sürmeleri ve spotçu diye tabir edilen spot eşya alım işini yapan firmaların bu ürünleri piyasadan çok daha aşağı fiyatlarla toplu olarak toptan satın almaları olarak açıklanabilir.. Bu ürünlerde herhangi bir kalite düşüklüğü söz konusu değildir. Defosu olmaz, tamir görmemiştir. Yani kısaca herhangi bir kusuru ve ayıbı bulunmaz. Garanti kapsamı da tabiki devam etmektedir. Dünyanın her yerinde uygulanan legal bir yöntemdir. Gönül rahatlığıyla satın alıp güle güle kullabilirsiniz.

ikinci-el-masa-sandalye-takimi

MAsa Sandalye Takımı

 

Siz de hem ikinci el hem de spot eşya kullanmayı düşünerek hem bütçenize hem de ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Unutmayın ! bu küçük tasarruf taktikleri uzun vadede, alan – satan ve buna aracılık eden herkesin bu işten bir fayda sağlamasına neden olmaktadır..

 

 

Ümraniye İkinci El Eşya alanlar

Ümraniye Eski Eşya

Ümraniye Spot Eşya

 

1 Comments

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir