Sultangazi İkinci El Eşya Alanlar

 

Sultangazi İkinci el Eşya alanlar

Sultangazi ikinci el eşya alanlar Kendi evinizde kullandığınız eşyaları bir süre sonra değiştirmek isteyebilirsiniz. Çünkü sürekli olarak gözünüzün önünde olan bu eşyalardan zamanla sıkılabilir ya da daha yeni modeller ile evinizi şekillendirmek isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda hem kendi mevcut

ikinci el Yatak takımı...

ikinci el Yatak takımı…

eşyalarınızı değerlendirmek hem de alacağınız yeni eşyaları daha ekonımik bir şekilde alabilmek için Sultangazi spot eşya alımı mağazamızda siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Mağazamızda birbirinden farklı ürünler ile kaliteyi ve bütçe dostu eşyaları sizlere sunmaktayız. Mağazamızda eviniz için yenisiyle hemen hemen aynı olan ikinci el ürünlerin yanı sıra fabrika çıkışlı sıfır ürünleri de bulabilirsiniz. Ayrıca alacağınız yeni eşyalar sonucu boşta kalan eşyalarınızı da mağazamızda değerlendirebilirsiniz. Mağaza görevlilerimizin incelediği ürünler değerinde sizlerden alınarak yeni sahiplerine ulaştırılmaktadır.

İkinci El Ev Eşyaları Alıp Satıyoruz

Sultangazi’de hizmet vermekte olduğumuz  ikinci el eşya mağazamıza başvuran kişilerin büyük bir çoğunluğu yeni evlenmiş olan kişilerdir. Bu kişilerin kendileri için açmış oldukları evleri için gerekli eşyaları marka ürünlerden yana tercih etmeleri halinde ortaya büyük rakamlar çıkmakta ve bu da yeni

İkinci el mobilya Aksesuarlarımız...

İkinci el mobilya Aksesuarlarımız…

evli çiftleri çok zorlamaktadır. Bundan dolayı spot mağazamızda hem daha ekonomik hem de her zevke hitap eden ürünlerimizi bulmanız mümkündür. Ayrıca birçok aile sıkıldıkları eşyalarını mağazamıza ulaştırmakta ve mağazamızda beğenmiş oldukları modelde ürünleri alarak evlerinde değişikliklere gitmektedirler.

İkinci El Beyaz Eşyada Bize Güvenebilirsiniz

Spot mağazalarına başvuran birçok kişi beyaz eşyaları markalardan almaktan yana olduklarını söylemektedir. Bu konuda haklılar. Fakat mağazalarda satılan ve milyarlarca lira değerinde olan bu beyaz eşyaları her aile ya da birey alamamaktadır. Bundan dolayı mağazamıza beyaz eşya alacak herkesin uğramasını tavsiye ediyoruz. Birbirinden farklı modeller ile her gelir düzeyinden kişilere sunduğumuz ikinci el beyaz eşya ve sıfır ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca ürünlerimizi aldığınız zaman mağazamızda bulunan özel araçlar ile sizlerin evine kadar eşyaları getiriyor ve bu eşyaların kurulumlarını da tamamlıyoruz.

İkinci el Salon takımlarımız...

İkinci el Salon takımlarımız…

Mağazamızda ailelerin kullanmadıkları ya da bozuldukları eşyaları değil de kaliteli ürünleri daha ekonomik boyutlarda bulabilmeniz için yıllardır spot sektöründe bulunmaktayız ve birinci gayemiz ise müşteri memnuniyetidir.

Sultangazi İkinci el eşya alanlar Sultangazi Şubemizden  İkinci el Eşya Alım satımı yapmaktayız. Siz Değerli müşterilerimizi Orhan gazi Caddesinde ki Yerimize Bekliyoruz.

Sultangazi İkinci el Eşya alanlar

Sultangazi İkinci el Eşya

Sultangazi İkinci el

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir